čtvrtek 22. února 2018

pletené děti
Dobrý den, vítáme Vás v naší školce. Jsme rádi, že jste využili Dne otevřených dveří a navštívili naši školku. Možná jste k nám tak trochu zabloudili, možná Vás k nám přivedla zvědavost. A možná jste dnes přišli proto, že víte, jak se toto zařízení odlišuje od jiných, a museli jste to vidět.
Při vstupu do naší dětské herny jste ihned pochopili, že se jedná o školku pro pletené děti. Tyto děti mají své zvláštnosti, mezi které patří zejména neunavitelnost. Na druhou stranu, na svůj věk pobraly dost rozumu, takže je nemusíme tolik hlídat. 
Tyto děti dávají přednost hře s vláčkem, nahlížení do oken kolem stojících domečků, spinkání v košících, hopsání na sedačce nebo péči o naši plyšovou ovečku Ovečku. I když jsou docela malé, nemusíme bát, že se schovají za lednici, na balkón nebo do skříně. Jsou totiž hezky barevní a o své barvičky se příkladně starají, a proto se i vyhýbají všemožným příležitostem, při kterých by se mohly umazat. 
Děti jsou pletené z různých přízí. Nedá se říci, že bychom použily zbytky, ale ani jsme nemuseli začínat nová klubíčka. Řekněme tak polovina 50 g klubíčka? K výrobě potřebujete ještě i duté vlákno, nebo jinou výplň. Některý dětem jsme zlehka naznačily líčka tvářenkou.
Pokud chcete, aby Vaše vlastní pletené děti  vydržely co nejdéle v perfektním stavu, bude lepší, když použijete přízi, která nedělá žmolky, například ponožkové příze, příze Phil nebo i Kateřina nebo Hawai od Toptexu.
Teď Vás poprosíme o kousek klidu. Pletené děti jsou sice vulkány energie, to ale neznamená, ž nepotřebují řád. Jak vidíte, sluníčko se již nachýlilo, a tak je nutné děti uložit k odpolednímu dřímání. 

Děkujeme za návštěvu!
PS: Moc dobře víme, že děti nebudou spát. Celou dobu si budou špitat o tom, co všechno zažily a viděly a taky o svých plánech na odpoledne. Však to známe taky. Ovšem pro případ, že by se některé dítko rozhodlo přeci jenom zasnít trochu víc, může využít i malou šitou přepravku.
-Linda-
Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...