pátek 24. dubna 2015

Nové látky u Atuni
A jednoho slunečného rána jsme se vydaly s maminkou do nedalekého překrásového obchůdku s látkami. Ten den se na to opravdu hodil. Krásně svítilo sluníčko, obloha vypadala také k světu a pofukoval lehký větřík. Sladký úvod ke vstupu do "našeho" světa.


Tak vám představujeme některé z látek, které jsme si tam nakoupily, abyste se mohli také pokochat. ;-)


Co si budeme povídat, taková látka s cestovatelskými motivy je kapitolou samou pro sebe. A písmenkový potisk má taky velké kouzlo, alespoň pro mě.


Toto jsou látky z jedné kolekce, takže spolu dokonale ladí. Už mám v hlavě nápady, jak je zkombinovat. Však vy určitě také. ;-)A co takhle si dát do pokoje slaďounký proužek v barvách lesního ovoce, který bude připomínat sběratelské výpravy do lesů? (Achjo, že jsem to psala... teď jsem dostala chuť na divoké jahody. No, ještě štěstí, že nám jedny zakořenily v truhlíku u karafiátů. Ale budu si asi muset ještě hodně dlouho počkat, na tu jednu jahůdku... dvě... teda pokud mě nepředběhnou ostatní členové rodiny nebo vrabci.) A nezapomeňte na motýli v light - color verzi.


A stálice mezi motivy - levandule a další bylinky. Nemusím asi vyprávět, jak rychle se štůčky s těmito látkami přesunuly ze svých míst v regálech na stříhačský stůl. Já toto prostě...


Samozřejmě jsme nezapomněly na látky, které by se mohly hodit i do dětské výbavy. Srdíčka a puntíky jsou jednak klasika a jednak maminčina slabost. ;-)


A tyto růžičky se staly pro maminku láskou na první pohled. Myslím, že by se vyjímala na dřevěném nábytku, že? Látka s puntíky je na šířku rozdělena na tři části s různými velikostmi puntíků. Může z nich být efektní závěs nebo potah. A pro nadšence do patchworku tkví výhoda v tom, že nemusí přemýšlet, jestli se puntíky k sobě opravdu hodí. Protože hodí a dokonce spolu ladí - aby ne, když jsou ve stejných barvách. ;-)


Tak a pokud by se vám po látečkách zastesklo a přáli byste si je taky pohladit, najdete je u nás v obchůdku zde nebo stačí napsat do kontaktního formuláře vpravo na našem blogu ;-). Jen tak pro informaci, jedná se o látky v šíři
140 - 150 cm a jsou ze 100% bavlny.


Tak pa a jde se vyrábět.

-Linda-Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...