pátek 13. března 2015

U AtuniV nedávné době jsme si doma říkaly, že bychom mohly zařadit novou kategorii příspěvků s názvem "Na návštěvě u...", přičemž se mělo jednat o jakési interview s tvořilkami kolem nás. 

Ač tomu název tohoto příspěvku tak trochu nahrává, ne, nejedná se o první přírůstek do rodiny inspirativních rozhovorů. Tentokrát jsme se rozhodly oznámit pro nás radostnou novinu, že jsme opět zprovoznily náš bazárek, tedy internetový obchůdek na adrese www.mimibazar.cz/atuni.

Najdete v něm spoustu barevností, například dřevěné korálky. Některé jsou vhodné spíše pro děti, jiné i pro ty odrostlejší...
... jako například výseky. Takové lístečky se hodí i pro veselé letní náušnice.


A pak nabízíme látky. A to nejen české. Co říkáte těmto panelům z dílny Michael Miller NY? Jsou inspirované ilustracemi v dětských knihách a jsou opravdu sladké. Jen se podívejte, jak je fialová víla potěšena milými dárky, které jí přinášejí její kamarádi! Samozřejmě se jedná o kompilaci tří různých panelů (110 * 60 cm), ale přesto s sebou všechny přinášejí snivou náladu tak charakteristickou pro dětská léta.


V zásobě máme látky s klasickými vzory, jednobarevné, puntíky, záplavy květin a pak také množství zbytků o délce 1 m. Pro patchwork jako ulité, no ne?


Maminka se vždy snaží látky nafotit tak, aby zároveň našim návštěvníkům vnukla inspiraci na barevné kombinace. Vlastně si hraje na múzu Tvořivých... A některým látkám to spolu vážně sluší.


V bazárku se můžete setkat i s přízemi, se kterými rády pracujeme. Takže jsou už jaksi osvědčené. I ty doplňujeme fotografiemi výrobků pro inspiraci. A když takové výrobky neuvidíte v bazárku, určitě je najdete tady na blogu.

Samozřejmě budeme naši nabídku rozšiřovat o další látky a klubíčka. A já osobně už mám své tipy i pro šicí potřeby. Tak se můžeme všichni nechat překvapit, co ještě přijde. Ano, ano, my se také budeme divit, co všechna k nám dorazí. Na to můžete vzít... jehlice. ;-)


LindaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...