středa 24. září 2014

Kulaťáčky a hrníčkyMaminka je velký tvůrce dekorací a všemožných zlepšováků a vychytávek, které činí náš životní prostor podstatně útulnějším. Myslím, že jsme se o tom zmiňovaly tolikrát, že to musí být známá věc. A tak přinášíme několik fotek maminčiných "úlovků"...
Maminčiny oblíbené polštáře. Kulaťáček, vlastně kulaťák, je maminčin malý úspěch - jednak si vyzkoušela patchworkovou nášivku a jednak vytvořila svůj první kulatý polštář. Výplň má z polystyrenových kuliček, takže na první pohled připomíná staré polštáře vycpané slámou. Tedy až na to, že je podstatně lehčí. 
Nu a ty druhé dva kousky jsou vzácné hlavně proto, že se látka, ze které jsou ušity, už nevyrábí. 
Tak tady se maminka pokoušela zavařovat letošní úrodu jahod. Naštěstí zůstalo pouze u jakože zavařených jahod. Přeci jenom, vždyť jsou háčkované...
Na této fotce maminka zvěčnila své hrnky a hrníčky. Před pár lety si totiž začala kupovat čajový servis, hezky kus po kuse. A občas to v průběhu času byly různé servisy. Některé hrníčky ovšem podědila po své tetě. A pak ještě můžete zahlédnout i jeden roztomilý úlovek s myškami drahé paní Potterové. 
Plechovka na čaj, ve které jsme nejčastěji skladovaly bonbony. Popravdě, dlouho jsem si myslela, že je to hezky zakulacená anglická telefonní budka. A až po letech jsem se do ní "začetla". Funny, isn't it?

                                                                                      -Linda-
Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...