pátek 26. září 2014

Kam se všechno podělo?
Pojmem "všechno" mám na mysli takové předměty denního užívání jako pohovka nebo jídelní stůl. A slovem "kam" naznačuji, že něco asi není v pořádku. Ne, nepřišly jsme o ně, jenom je jaksi nevidíme tak dobře jako dříve. Tak co to tedy všechno znamená? 


To znamená... PRACOVNÍ (NE)POŘÁDEK
Tak například na této fotce můžete vidět náš jídelní stůl. Je posetý drobnými dekoracemi a polotovary... celý... nedá se u něj jíst. Nicméně ony dekorace jsou u nás žhavými novinkami, takže je jednak musíme doplnit o další kamarády a jednak si je ještě musíme vychutnat.
Na této fotce můžete vidět sedačku. Také na ní se pracuje. Ovšem zde jsme učinili značný pokrok - drobnosti si totiž schováváme do průhledné taštičky. Sednout si na jehlu nebylo vždy ideální. Zvlášť pokud šlo o návštěvy.... neteře... (To mi připomíná, jak si jednou mladší neteř, Sofinka, vařila polévku ze špendlíků s bílou hlavičkou a to na bílém koberci. Potom polévku "vylila" a odešla. Vzápětí se zjevila druhá neteř, Natálka. Myslím, že další sled událostí netřeba komentovat...)

Zde se vyjímá naše druhá sedačka a polštář, o kterém jsme nedávno psaly. Přes sedačku jsou přehozené háčkované deky, se kterými finišujeme a které vám zanedlouho také představíme. Na sedačce jsou odložené z taktických důvodů, neboť je na ně vidět ze dvou pokojů, takže si člověk může prohlédnout barevné kombinace a celkový dojem z více stran. Prozatím se na sedačku usedá v předklonu a jakékoliv pohodlí je zapovězeno.Mezi sedačkami máme malý konferenční  stolek. Je to vlastně onen "nesmrtelný" Ikea stolek. Momentálně je obsazen množstvím háčkovaných čtverců. Musím se ale přiznat, že konkrétně toto uspořádání jde na moje konto. Ale to nemění nic na tom, že je stolek dočasně pro servírování zcela nepoužitelný. Návštěvy mají tedy smůlu, vše musí mít na kolenou, v ruce, případně si hrníček odložit na podlahu. Pak se ovšem nesmí hnout, aby jej náhodou nesvrhly. Což není vůbec na škodu, vždyť přeci sedí na sedačce...

Těšíte se, až přijdete k nám? Naše dveře jsou vám dokořán!


                                                                                  -Linda-Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...